Luni, 23.10.2017, 21:40

Ati intrat ca Vizitator | Grupa "Vizitatori"Bine ati venit Vizitator | RSS
Caută TurulPrincipala | Hotel Shipka 3*+ | Profilul meu | Inregistrare | Iesire | Login
Meniul

Litoral

Munte ROMANIA

Hotele Moldova

Statistica

Total online: 1
Vizitatori: 1
Utilizatori: 0

Forma intrarii

statistica
free counters Med Top 50 Израиль - каталог сайтов, рейтинг, обзоры интернета Create a free website Экстремальный портал VVV.RU

Hotel Shipka 3*+

Un hotel foarte bun, amplasat la numai 200 m de paja, in centrul statiunii. Toate camerele au vedere la mare, telefon, TV satelit, baie cu dus si balcon. Partea de 4* are 168 camere care au deasemenea aer conditionat si minibar. Hotelul dispune de piscina interioara si exterioara, Jacuzzy, sauna, fitness, spa, club de noapte, loc de joaca pentru copii, magazine, casa de schimb valutar.

Optional transport cu autocarul plecari din Bucuresti, Ploiesti, Brasov, Targoviste!!!


Hotel Shipka3*+, NISIPURILE DE AUR, BULGARIA Hotel Shipka3*+, NISIPURILE DE AUR, BULGARIA Hotel Shipka3*+, NISIPURILE DE AUR, BULGARIA Hotel Shipka3*+, NISIPURILE DE AUR, BULGARIAHotel Shipka3*+, NISIPURILE DE AUR, BULGARIA Hotel Shipka3*+, NISIPURILE DE AUR, BULGARIA Hotel Shipka3*+, NISIPURILE DE AUR, BULGARIA 

Tarifele sunt in EUR/persoana/7 nopti - MIC DEJUN / DEMIPENSIUNE /PENSIUNE COMPLETA / ALL INCLUSIVE
Hotel Shipka 3*+07.07 - 24.08.201116.06 - 06.07 
25.08 - 10.09 
01.06 - 15.06 
11.09 - 30.09 
05.05 - 31.05 
01.10 - 30.10 
Adult in DBL - BB18915411298
Adult in SGL - BB30123811298
Adult in DBL - HB238196154140
Adult in SGL - HB371301154140
Adult in DBL - AI280245203196
Adult in SGL - AI441392203196
Primul copil 4-13 ani in camera cu 2 adultiGratuitGratuitGratuitGratuit
Al 2-lea copil 4-13 ani in camera cu 2 adultiReducere 50%Reducere 50%Reducere 50%Reducere 50%
Al treilea adult in camera DBLReducere 20%Reducere 20%Reducere 20%Reducere 20%

Taxa de statiune: 1 EUR/zi/persoana - se achita la agentie. Pentru sejur < 7 nopti taxa de statiune este de 6 EUR/persoana/sejur.

Pentru rezervarile efectuate si achitate inainte de 31 Martie va oferim o reducere de 20%.

Pentru rezervarile efectuate si achitate pana la 30 Aprilie va oferim o reducere de 15%.

EXTRAS: 7 = 6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12,14=12, 21=18 pentru intrarile in perioada 15.05 – 15.06.2011 si 04.09 – 30.09.2011. Se poate cumula cu reducerile de Early Booking!!!

Translator

Scrie-ne
Skype Me™!

Block title

Excursii.

Promo-Star

Curs BNM

Publicitate
Aici poate fi BANNERUL tau mob. 079046550

Calendar
«  Octombrie 2017  »
LnMrMrcJoiVnSaDm
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Cautare

Block title

Block title


Copyright MyCorp © 2017
Creaţi un website gratuit prin uCoz